Blog: Nadruk na namiotach

Nadruk na namiotach

18.07.2019 · Administrátor

Szybkie i niedrogie sposoby nadruków. Produkt wysokiej jakości - zadowolony klient

Temat nadruku na namiotach cieszy się obecnie dużą popularnością. Namiot z nadrukiem to najdoskonalszy nośnik reklamy..  

W oparciu o Twoje pomysły wydrukujemy logo Twojej firmy, napis, slogan lub zdjęcia na namiocie w najlepszej jakości.

Często spotykamy się z pytaniami, które części namiotu można nadrukowac i jak wybrać właściwy sposób. Z przyjemnością wyjaśnimy Ci ten temat. 

Miejsca na nadruk 

Istnieje możliwość nadruku na całym namiocie od zewnątrz. Tkanina namiotu jest nadrukowana, ponieważ wewnątrz znajduje się warstwa PVC. Ściankę namiotu można nałożyć tak, aby nadruk znajdował się od wewnątrz, co gwarantuje pożądany efekt.. 

Nadruk realizujemy dwoma sposobami:

1/Naprasowanki na namiot

Tą metodą nadruki robimy na wszystkich rodzajach namiotów, które oferujemy. Od rozmiaru 2x2m do rozmiaru 4x8m. W jaki sposób nadruk jest wykonany? Nasz zespół grafików pomoże Ci stworzyć odpowiedni namiot do Twoich potrzeb, abyś mógł jak najlepiej wypromować swój produkt lub markę. 

Wypełnisz druk na wykonanie nadruku   grafik przygotuje dla Ciebie wizualizację i niezobowiązującą ofertę cenową. Musisz wybrać kolor grafiki z próbki koloru. Ważne jest dostarczenie grafiki w jednym z wymaganych formatów: eps., Cdr., Ai., Pdf + vector. 

Po zatwierdzeniu wizualizacji rozpoczniemy produkcję. Czas wykonania nadruku folią do naprasowywania wynosi 2/3 dni robocze od zaksięgowania wpłaty wzgl. po dostarczeniu grafiki w wymaganym formacie. Dodatkowo możemy wykonać nadruk foliami do naprasowywania, wystarczy, że prześlesz nam płachte namiotu, który chcesz zadrukować.

2/ Druk sublimacyjny

Wykonujemy sublimację namiotów ALUMINIOWYCH i stalowych PREMIUM. Najmniejszy rozmiar namiotu, który nadrukujemy tą technologią to 3x3m. Jest to nadruk full-obszarowy / CMYK w pełnym kolorze, który jest wykonywany przed faktycznym przeszyciem namiotu. Dzięki sublimacji możesz wykorzystać każdy centymetr płótna na swoją grafikę.

Informacje w formie graficznej na nadruk namiotu muszą mieć możliwie najwyższą rozdzielczość w przypadku obrazów lub fotografii. Do przenoszenia dużych plików korzystamy z przechowalni online. Magazyn online zachowuje jakość grafiki podczas przesyłania plików. W przypadku napisów logo i podobnie odpowiednich formatów graficznych są: eps., Cdr., Ai., Pdf z wektorem. Czas produkcji nadruku w technologii sublimacji to 2/3 tygodnia roboczego od zaksięgowania wpłaty wzgl. po dostarczeniu grafiki w wymaganym formacie. 

Nie można dodatkowo wykonać druku sublimacyjnego. 

Co oznacza termin wektor?

Jest to grafika, która zachowuje tę samą jakość i ostrość nawet po wielokrotnym powiększeniu. Składa się z wielu linii, łuków, krzywych i różnych kształtów geometrycznych. 

AkJakie korzyści daje Ci namiot z nadrukiem?

- Pomaga wyróżnić się na tle konkurencji, a klientela łatwiej odnajdzie się w tłumie, na przykład wśród wystawców. 

- Przekazuje wyższy poziom jakości klientowi i zainteresowanej stronie. 

- Silnie promujesz swój produkt lub usługę

- Rośnie zainteresowanie ludzi, którzy o Tobie nie słyszeli lub nie są zainteresowani promowanym produktem lub usługą.


Udostępnij na Facebooku