Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot nożycowy 2x2m

W cenie: 3 pełne ściany, 8 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 1 597 PLN Cena zawiera VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot nożycowy

  model Super stalowy do użytku profesjonalnego w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 50km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne.Wykonane z bardzo gęstej tkaniny poliestrowej(60%) oraz powłoki PCV(40%) o gramaturze płachty 330g/m2.Nasze plandeki są mocniejsze niż wiele cięższych plandek, które mają tkaninę w 25% i powłokę PVC w 75%,podczas gdy ta warstwa PVC ma krótszą żywotność niż tkanina
 • Konstrukcja: nożycowa z połączeniami śrubowymi. Wyższej jakości stal z nowoczesną metodą produkcji gwarantującą większą wytrzymałość (+ -25%) w porównaniu do namiotów super i konkurencyjnych namiotów stalowych o tej samej grubości ścianki profilu.
 • Nylonowy samoblokujący patent BRIMO na całkowicie stalowej konstrukcji jest mocniejszy niż stalowy patent BRIMO w przeszłości w namiotach super. Jednocześnie gwarantuje jeszcze łatwiejszy montaż.
 • Proszkowa farba konstrukcji : termoplastyczna o zwiększonej ochronie przed wyblaknięciem.
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185,195, 205cm.
 • Wymiary złożonego namiotu 155x23x23cm, waga 27kg.
 • Podłoga namiotu: 195x195cm (3,8 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta
Namiot nożycowy wykorzystuje niezwykle dobrze dopasowaną konstrukcję. Specjalny mechanizm umożliwia szybki montaż i demontaż bez dodatkowych narzędzi. Tkanina płachty pozwoli Wam wtedy dopasować namiot dokładnie do aktualnych potrzeb. Możecie użyć trzy pewne pełne ściany i jedną z drzwiami, aby stworzyć przyjemną swobodę lub prywatność. Organizując wesela lub imprezy przy ładnej pogodzie, można rozłożyć na słońcu jedynie elegancki cieniujący dach. Ekskluzywny namiot nożycowy w praktycznym rozmiarze 2 x 2 m doskonale sprawdzi się jako składany pawilon lub zadaszenie do celów prywatnych, we własnym ogrodzie możecie wykorzystać kolejną mobilną przestrzeń np. na grilla. Materiały stałe są dobrze odporne na promieniowanie UV, ale także na ewentualny deszcz. Solidna konstrukcja zabezpiecza te pawilony z tkaniny nawet przy silnym wietrze.
Jest lekki i jeszcze mocniejszy, ponieważ wychodzi naprzeciw innym namiotom, które zwiększają objętość konstrukcji a tym samym zwiększają ciężar, ale nie zmieniają grubości ścianek wewnętrznych. Robimy to, wręcz przeciwnie, zmniejszyliśmy objętość tylko o 2 mm z zewnętrznej objętości konstrukcji i dodaliśmy ją do ścian wewnętrznych, jednocześnie zmniejszając ciężar i zwiększając wytrzymałość.
Filozofię tę zastosowaliśmy również w przypadku tkaniny, która dzięki najnowszym technologiom charakteryzuje się bardzo dużą gęstością włókien i zachowuje wysoką trwałość pomimo niewielkiej wagi. Ochrona przed promieniowaniem UV w połączeniu z wysokiej jakości materiałami tekstylnymi gwarantuje trwałość koloru dzięki impregnowanej obróbce.
System BRIMO ułatwia montaż dzięki automatycznemu zabezpieczeniu konstrukcji. Montaż składanego pawilonu staje się prostszy, konstrukcja odblokowywana jest poprzez łatwe pociągnięcie do siebie. Jeszcze szybciej i bez wysiłku !!! Rzep zastosowany na dachu i ścianach na całym obwodzie zapewni komfort jak domu. Całkowicie stalowa konstrukcja wykonana ze stali stopowej gwarantuje długą żywotność przy niższej wadze namiotu.
Specjalna termoplastyczna farba proszkowa tworzy pastelowo matowy efekt konstrukcji, co dodaje namiotowi unikalności na rynku. Farba zapobiega korozji i jest odporna na ścieranie. Namioty nie są przeznaczone do długotrwałego i stałego zadaszenia, takie zastosowanie bezpośrednio skraca żywotność płachty.
Serwis zapewniamy tylko na składane pawilony BRIMO. Darmowe części i serwis na konstrukcje za darmo. Części zamienne na płachty BRIMO, cennik na zapytanie.