Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot składany 3x3m

Gratis: 3 pełne ściany + 8 szpilek i rękaw ochronny!

Darmowe części i serwis na konstrukcje za darmo. Namiot postawicie już za 40 sekund!

W czasie 5-letniej gwarancji możecie sobie u nas wyklejić namiot reklamami w dowolnym momencie!

Transport

Zamówienia przyjęte do godziny 12:00 wysyłamy od razu przewidywany termin dostawy 2 pracowne dni


Wyprzedaż 2 597 PLN Cena zawiera VAT W magazynie natychmiast:
 • Pawilon składany

  model Ekskluzywny stalowy do użytku profesjonalnego w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 50km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne.Wykonane z bardzo gęstej tkaniny poliestrowej(60%) oraz powłoki PCV(40%) o gramaturze płachty 330g/m2.Nasze plandeki są mocniejsze niż wiele cięższych plandek, które mają tkaninę w 25% i powłokę PVC w 75%,podczas gdy ta warstwa PVC ma krótszą żywotność niż tkanina
 • Konstrukcja: nożycowa z połączeniami śrubowymi. Wyższej jakości stal z nowoczesną metodą produkcji gwarantującą większą wytrzymałość (+ -25%) w porównaniu do namiotów super i konkurencyjnych namiotów stalowych o tej samej grubości ścianki profilu.
 • Nylonowy samoblokujący patent BRIMO na całkowicie stalowej konstrukcji jest mocniejszy niż stalowy patent BRIMO w przeszłości w namiotach super. Jednocześnie gwarantuje jeszcze łatwiejszy montaż.
 • Proszkowa farba konstrukcji : termoplastyczna o zwiększonej ochronie przed wyblaknięciem.
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185,195, 205cm.
 • Wymiary złożonego namiotu 155x23x23cm, waga 35kg.
 • Podłoga namiotu: 290x290cm (8,4 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

Wiaty namiotowe to bardzo popularne wyposażenie dla organizatorów imprez okolicznościowych, wesel lub spotkań towarzyskich. Super składany pawilon 3 x 3 m oferuje dużo miejsca na przygotowanie oraz poczęstunek z dużą ilością miejsca na sprzęt gastronomiczny i obsługę. Goście znajdą w namiocie ogrodowym przyjemną przestrzeń do wypoczynku. Składane pawilony ogrodowe wyróżniają się wytrzymałością i trwałą konstrukcją, która zapewni Wam stabilną, bezpieczną powierzchnie nawet przy złej pogodzie, deszczu i silnym wietrze. Namiot ponadto można bardzo szybko zmontować i ponownie zdemontować. Składany pawilon możecie zastosować nie tylko jako zadaszenie, ale także pewne zakrycie trzema ścianami i czwartą ścianą zamykaną przez drzwi wejściowe.
Jest lekki i jeszcze mocniejszy, ponieważ wychodzi naprzeciw innym namiotom, które zwiększają objętość konstrukcji a tym samym zwiększają ciężar, ale nie zmieniają grubości ścianek wewnętrznych. Robimy to, wręcz przeciwnie, zmniejszyliśmy objętość tylko o 2 mm z zewnętrznej objętości konstrukcji i dodaliśmy ją do ścian wewnętrznych, jednocześnie zmniejszając ciężar i zwiększając wytrzymałość.
Filozofię tę zastosowaliśmy również w przypadku tkaniny, która dzięki najnowszym technologiom charakteryzuje się bardzo dużą gęstością włókien i zachowuje wysoką trwałość pomimo niewielkiej wagi. Ochrona przed promieniowaniem UV w połączeniu z wysokiej jakości materiałami tekstylnymi gwarantuje trwałość koloru dzięki impregnowanej obróbce.
System BRIMO ułatwia montaż dzięki automatycznemu zabezpieczeniu konstrukcji. Montaż pawilonu składanego staje się prostszy, konstrukcja odblokowywana jest poprzez łatwe pociągnięcie do siebie. Jeszcze szybciej i bez wysiłku !!! Rzep zastosowany na dachu i ścianach na całym obwodzie zapewni komfort jak w domu. Całkowicie stalowa konstrukcja wykonana ze stali stopowej gwarantuje długą żywotność przy niższej wadze namiotu.
Specjalna termoplastyczna farba proszkowa tworzy pastelowo matowy efekt konstrukcji, co dodaje namiotowi unikalność na rynku. Farba zapobiega korozji i jest odporna na ścieranie. Namioty nie są przeznaczone do całorocznego i trwałego zadaszenia, takie zastosowanie bezpośrednio skraca żywotność płachty.
Serwis posiadamy tylko na pawilony składane BRIMO. Darmowe części i serwis na konstrukcje za darmo. Części zamienne do płacht BRIMO, cennik na zapytanie.