Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot ekspresowy 2x2m

W cenie: 3 pełne ściany, 8 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 2 097 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot imprezowy

  model Exclusive stalowy w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 60km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne. Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z powłoką PVC. Długa żywotność i doskonała jakość.
 • Konstrukcja: Stalowa nożycowa (1 mm +) z łączeniami śrubowymi, wykonane z wysokogatunkowej stali z samozabezpieczającymi patentami BRIMO na nogach w kształcie sześciokąta.
 • Drogie części z kompozytów nylonowo-polimerowych z dożywotnią gwarancją (natychmiastowa wymiana) o lepszych właściwościach niż połączenia ze stopu i stali.
 • Wymiary złożonego namiotu 155x30x30cm, waga 30kg
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185,195, 205cm.
 • Podłoga namiotu: 195x195cm (3,8 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

Uzupełniliśmy naszą ofertę o nowe modele namiotów Exclusive. Materiał konstrukcyjny to wysokiej jakości stal. Czym się różnią i czym są wyjątkowe? Stalowa konstrukcja jest solidna z wysokiej jakości profilami wewnętrznymi. Główną różnicą są nogi w kształcie sześciokąta - sześciokątne nogi, które zapewniają dużą stabilność.  
Materiał płachty z warstwą PVC, gwarantuje 100% wodoodporność.
Dalszym czynnikiem jest ciemnoniebieska stalowa konstrukcja, która ma estetyczny wygląd i dzięki temu jest wyjątkowa na rynku.
Przy produkcji tego namiotu bardzo dużą uwagę zwróciliśmy na częste rozkładanie i składanie namiotu. W trakcie montażu i późniejszego demontażu konstrukcji na poszczególne części konstrukcji (nogi i słupy) działa siła, czyli im większy namiot, tym większy ciężar obciążają poszczególne elementy. Wykorzystując stabilne sześciokątne nogi, umieściliśmy namioty Exclusive w najwyższej kategorii namiotów stalowych.
Kolejnym ważnym punktem jest to, w jakich warunkach pogodowych namiot będzie używany. Ważne jest nie tylko to, czy namiot wytrzyma silne wiatry i czy jest łatwy w obsłudze, ale także czy jest wodoodporny. Stalowy namiot Exclusive 2x2m to stabilny, mocny i wodoodporny namiot ekspresowy. Pakiet zawiera konstrukcję, płachte dachową i 3 panele boczne. Do pakowania oferujemy darmowy worek transportowy na konstrukcje oraz worek na płachty, kołki rozporowe, które są niezbędne do zakotwiczenia namiotu na trawniku. 

Możesz dowolnie łączyć zdejmowane ściany, a zła pogoda nie będzie już przeszkadzała w odpoczynku w ogrodzie.
Namiot ekspresowy o wymiarach 2x2m jest używany przez klientów nie tylko do celów osobistych, takich jak zadaszenie urodzin czy grilla w ogrodzie, ale był używany przez wiele agencji reklamowych i firm cateringowych. Jest idealną pomocą podczas wszelkich wydarzeń biznesowych i życiowych.