Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot ekspresowy 3x6m

W cenie: 3 pełne ściany, 12 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 4 097 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot weselny

  model exclusive stalowy w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 60km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 12 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne. Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z powłoką PVC. Długa żywotność i doskonała jakość.
 • Konstrukcja: Stalowa nożycowa (1 mm +) z łączeniami śrubowymi, wykonane z wysokogatunkowej stali z samozabezpieczającymi patentami BRIMO na nogach w kształcie sześciokąta.
 • Drogie części z kompozytów nylonowo-polimerowych z dożywotnią gwarancją (natychmiastowa wymiana) o lepszych właściwościach niż połączenia ze stopu i stali.
 • Wymiary po złożeniu 155x50x30cm, waga 61kg
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185,195, 205cm.
 • podłoga namiotu: 290x580cm (16,8 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

Z mobilnym namiotem ekspresowym 3x6m możecie zaplanować wspaniałe przyjęcie weselne nad samym jeziorem lub w swoim ogrodzie.Stabilne namioty to świetny wybór zwłaszcza na otwartej przestrzeni. Zapewniają osłonięte i suche miejsce nawet w przypadku krótkotrwałej zmiany pogody.  
Namiot weselny 3x6m stał się popularny ze względu na swoje rozmiary oraz możliwość zaproszenia większej liczby gości. Duże namioty ekspresowe są idealne na wspaniałe chwile. Zapewniają dużo miejsca na niezapomniane uroczystości.
Dzięki prostemu systemowi nożyc można elastycznie korzystać z szybkiego rozłożenia konstrukcji stalowej. Oczywiście demontaz namiotu jest równie łatwy. Dolna część nogi namiotu w kształcie sześciokąta wyposażona jest w powiększoną, solidną piętę, dzięki czemu namiot nie zapada się nawet na niepewnej powierzchni i zawsze pozostaje stabilny.
Sześciokątny stalowy profil nóg zapewnia maksymalną stabilność. Stalowa konstrukcja dostępna jest w kolorze błękitu królewskiego. Nylonowe zaślepki chronią stalowe profile nożyc oraz tkaninę dachową przed uszkodzeniem nie tylko podczas użytkowania, ale także podczas transportu. Zwiększa to żywotność dachu.
Łączniki profili przesuwnych pokryte są drogim nylonem (nylon jest bardzo odporny na uderzenia), co zapobiega tarciu i zarysowaniu stalowych profili konstrukcji. Dzięki temu ułatwiony jest również montaż i demontaż.  

Dach i części boczne są w 100% wodoodporne, odporne na promieniowanie UV i zapinane na rzepy. Patenty mocujące zapewniają równomierne napięcie dachu. Rozłożone w ten sposób płótno wygląda gładko i idealnie.
Dostępne są wersje z drzwiami i oknom, dzięki którym do namiotu dociera więcej światła, umożliwiając tym samym obserwowanie otoczenia i nie wyglądają na zamknięte. Jeśli słońce jest zbyt silne, możecie zamknąć okno. Namiot ekspresowy Exclusive 3x6m to doskonały wybór na spędzenie wyjątkowych wydarzeń życiowych z niezapomnianymi wrażeniami.