Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot imprezowy 3x4,5m

W cenie: 3 pełne ściany, 8 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 3 597 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot imprezowy

  model Super aluminiowy jest przeznaczony do regularnego użytku w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 50km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, mocowanie na rzep + 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w100% wodoodporne.Wykonane z bardzo gęstej tkaniny poliestrowej(60%) oraz powłoki PCV(40%)o gramaturze plandeki 330g/m2.Nasze plandeki są mocniejsze niż wiele cięższych plandek, które mają tkaninę w 25% i powłokę PVC w 75%,podczas gdy ta warstwa PVC ma krótszą żywotność niż tkania
 • Konstrukcja: Całkowicie aluminiowa nożycowa z połączeniami śrubowymi i profilami wzmocnionymi żebrowaniem w komorze. Grubość poszczególnych ścianek profili od 0,9mm do 3mm (każdy profil konstrukcji poddawany jest innemu naciskowi, który odpowiada jego grubości)
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185, 195, 205cm.
 • Wymiary złożonego namiotu 155x35x25cm, waga 35kg.
 • Powierzchnia zadaszenia 290x430cm (12,4 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

 
Namiot imprezowy z wysokiej jakości kwadratowymi profilami aluminiowymi jest odpowiedni dla użytkowników o wysokich wymaganiach. Dzięki profesjonalnej obróbce i najwyższej jakości materiałów zapewnia długą żywotność namiotu.
Aluminiowa konstrukcja jest o jedną trzecią lżejsza od stali, dzięki czemu charakteryzuje się dużą lekkościa. Zastosowaliśmy tę oszczędność wagi do grubości profili wewnętrznych. Stabilne profile aluminiowe to niewątpliwie jedna z najważniejszych cech.
Zakres stosowania namiotów jest różny. Można je wykorzystać na różnych imprezach, wystawach, targach lub w branży gastronomicznej lub we własnym ogrodzie. Te namioty to doskonały wybór dla wszystkich wymagań. Nasze namioty znalazły już zastosowanie w szkołach, straży pożarnej, restauracjach ale także w instytucjach użyteczności publicznej.
Oprócz doskonałej jakości materiału wyróżniają się również prostym i niewymagającym montażem i demontażem. Dach i boki namiotu są wodoodporne i zapewniają optymalną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak wiatr, słońce i deszcz. Tkanina wykonana jest z wytrzymałego poliestru z warstwą PVC
Firma BRIMO to jeden z czołowych producentów namiotów imprezowych, specjalizujemy się w produkcji namiotów, w tym także akcesoriów. Dla doskonałego efektu oferujemy indywidualny nadruk namiotów. Dysponujemy następującymi metodami druku: naprasowanki oraz sublimacja. Szybki dostęp do produktu i najlepsze ceny na rynku to ważne kryteria.
Kupując namioty nie zapominajmy o cytacie: kto kupuje tanio, kupuje dwa razy. Często dzwonią do nas klienci, którzy kupili tani namiot i przy pierwszym użyciu wystąpiły komplikacje. Naszym klientom oferujemy części zamienne na konstrukcje, w tym dachy i plandeki. 5 lat gwarancji to gwarancja zakupu wysokiej jakości produktu, który będzie częścią Waszych uroczystości lub w sferze zawodowej. Ze względu na to, że rynek jest zapełniony różnymi produktami, szybko tracisz orientację. Dlatego wyszkoliliśmy nasz personel i z przyjemnością udzielimy Państwu fachowej porady dotyczącej konfiguracji namiotu.