Blog: Namiot imprezowy na uroczystości

Namiot imprezowy na uroczystości

15.03.2018 · Administrátor

Każda rocznica zasługuje na odpowiednie świętowanie.

Zbliża się data uroczystości, a nadal nie wiesz, gdzie zorganizować uroczystość? Co powiesz na zorganizowanie go w swoim ogrodzie. Markowe namioty imprezowe BRIMO to proste, szybkie i praktyczne rozwiązanie do stworzenia zadaszonej przestrzeni na Twoim podwórku.Namiot imprezowy na uroczystość stworzy idealne miejsce do świętowania jubileuszu. W bezpośrednim sąsiedztwie namiotu imprezowego można ustawić kolejny namiot, który posłuży jako podręczny magazynek. Możesz go zamknąć czwartą ścianą, która ma wejście na zamek. Docenisz jego praktyczność w przypadku dokładania posiłków lub napojów dla gości, nie musisz iść do domu, będziesz miał wszystko pod ręką. 


Przed zakupem namiotu imprezowego musisz pomyśleć o tym, jak wielka to uroczystość i ilu gości jest zaproszonych. Nie chcesz sytuacji, w których goście nie będą mieli miejsca. Stalowe namioty imprezowe dostępne są w rozmiarach 2x2, 2x3, 3x3, 3x4,5, 3x6. Po wybraniu odpowiedniego rozmiaru ważny jest również dobór koloru namiotu. Możesz dopasować kolorystykę do otoczenia lub dekoracji. Namioty imprezowe zapewnią Ci ochronę podczas uroczystości dzięki wysokiej jakości w 100% wodoodpornemu płótnie, będziesz chroniony przed niekorzystnym wpływem pogody. Wieczorem, gdy się ochłodzi, istnieje możliwość częściowego lub całkowitego zamknięcia namiotu bocznymi ścianami. Nie bój się zimna. Grzejniki gazowe zapewnią przyjemne promieniowanie cieplne, dzięki czemu możesz kontynuować świętowanie do wczesnych godzin porannych.  

Konstrukcja stalowa namiotów imprezowych jest obrobiona powierzchniowo, dzięki czemu stal jest chroniona przed korozją. Konstrukcja jest solidna, wytrzymuje wiatr do 50 km / h. Namioty w stanie złożonym można bez problemu przenosić dzięki torbie transportowej, którą również oferujemy w naszym asortymencie. Do namiotów bezpłatnie dajemy śledzie. Jeśli planujesz rozłożyć namiot na betonowej powierzchni, możliwe jest zakotwiczenie za pomocą worków obciążających. Worki są wypełnione piaskiem lub żwirem. Waga jednego wypełnionego worka to 14 kg, mocowane są do nóg konstrukcji za pomocą rzepów.

Dzięki namiotowi imprezowemu BRIMO przeżyjecie razem z najbliższymi pod jednym dachem niezapomniane chwile.. 
Udostępnij na Facebooku