Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot ogrodowy 2x3m

W cenie: 3 pełne ściany, 8 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 3 097 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot ogrodowy

  model Ekskluzywny aluminiowy w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 60km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny. Opcjonalne akcesoria: 3 oddzielnie wyjmowane ścianki, zapinane na rzep.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne. Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z impregnowaną powłoką PVC. Długa żywotmość!
 • Konstrukcja: Nożyce aluminiowe (1,1 mm +) z połączeniami śrubowymi z wysokiej jakości anodowanego aluminium z samoblokującymi patentami BRIMO na sześciokątnych nogach.
 • Wymiary złożonego namiotu 155x45x30cm, waga 31kg
 • Drogie części z kompozytów nylonowo-polimerowych z dożywotnią gwarancją (natychmiastowa wymiana) o lepszych właściwościach niż połączenia stopowe.
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185, 195, 205cm.
 • podłoga namiotu: 195x290cm (5,6 m²)
 • Gwarancja 5 lat

Aluminiowy namiot ogrodowy 2x3m to nie tylko nowoczesny design, ale także wytrzymała konstrukcja. Aluminiowa konstrukcja jest łatwa w utrzymaniu i wyjątkowo stabilna.  
Plandeki namiotu ogrodowego są odporne na promieniowanie UV i rozrywanie. Są również odporne na warunki atmosferyczne oraz 100% wodoodporne. Zaletą namiotów aluminiowych jest to, że są odporne na korozję. Dzięki temu namiot ogrodowy jest idealną opcją do montażu na zewnątrz.
Kolejną zaletą namiotów aluminiowych jest trwałość np. przed amoniakiem lub powietrzem morskim. Te czynniki środowiskowe nie mają wpływu na profile aluminiowe. Dzięki swojej zwartości namiot 2x3m jest łatwy w transporcie w stanie złożonym, dzięki czemu bez problemu przewieziesz go w bagażniku samochodu i wykorzystasz jako zadaszenie podczas wakacji nad morzem.
Innowacyjny system budowy pozwala na nieskomplikowany montaż i demontaż namiotu ogrodowego i przebiega w kilku prostych krokach w krótkim czasie. Instrukcje dotyczące każdego namiotu znajdują się w opakowaniu.
Płachty namiotu ogrodowego są zdejmowane, dzięki czemu namiot można postawić ze ścianami bocznymi, bez ścianek lub z jedną ścianą, w zależności od potrzeb. Namiot oferuje więc różne warianty użytkowania i lepszą cyrkulację powietrza poprzez usunięcie trzech pełnych ścian.  
Jego stylowy wygląd jest zgodny z otoczeniem i jest dostępny w eleganckich i praktycznych kolorach. Namiot ogrodowy możesz wykorzystać jako osłonę piaskownicy dla dzieci, altanę na przyjęcia w ogrodzie lub zadaszenie mebli ogrodowych..
W skład pakietu wchodzi konstrukcja, trzy ściany pełne, płachta dachowa, kołki rozporowe oraz rękaw ochronny. Namiot ogrodowy skutecznie chroni nie tylko Ciebie, Twoich znajomych i Twoją rodzinę, ale także akcesoria ogrodowe przed warunkami atmosferycznymi, przeciągami, wiatrem i zimnem. W ten sposób zapewnia na swieżym powietrzu spokój wewnętrzny .