Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot promo 4x4m

W cenie: 3 pełne ściany, 8 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 4 747 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot promocyjny

  model Premium aluminiowy w BRIMO używamy przy ekstremalnej sile wiatru do 70km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne. Wykonany z bardzo wytrzymałego włókna poliestrowego Oxford z warstwą PVC. Długie życie!
 • Konstrukcja: Nożyce aluminiowe (1,8 mm +) z połączeniami śrubowymi z wysokiej jakości anodowanego aluminium z samoblokującymi patentami BRIMO na sześciokątnych nogach.
 • Drogie części z kompozytów nylonowo-polimerowych z dożywotnią gwarancją (natychmiastowa wymiana) o lepszych właściwościach niż połączenia stopowe.
 • Wymiary złożonego namiotu 200x35x35cm, waga 56kg
 • Regulacja sufitu: 4 wysokości 175, 185, 195, 205cm. Całkowita wysokość namiotu to 345cm.
 • podłoga namiotu: 400x400cm (16 m²)
 • 5-letnia gwarancja konsumencka

Planujesz uczestniczyć w wydarzeniach i chcesz zaprezentować się tak aby nikt o tym niezapomniał? Namiot promo to doskonały wybór i jednocześnie nieodłączny towarzysz w przypadku organizacji imprez pracowniczych, konferencji, jubileuszy, targów czy wystaw. Namiot promo jasno opisuje Twoją markę, z którą wchodzisz na rynek. Przy okazji takich wystaw jak pokazy samochodów, na których prezentowany jest nowy projekt samochodu o ulepszonej aerodynamice, korzystanie z namiotu promo 4x4m jest nierozerwalnie związane. Namioty te wykonane są z konstrukcji aluminiowych. Namioty promo charakteryzują się wysoką jakością i stabilnością. Ponieważ są aluminiowe, są lekkie, ale nadal bardzo wytrzymałe. Dzięki lekkiej konstrukcji i systemowi nożyc obsługa jest bardzo prosta i niewymagająca.Rozłożenie namiotu jest możliwe w ciągu 40 sekund. Ściany namiotu są pokryte powłoką poliuretanową. Tkanina charakteryzuje się wodoodpornością i długą żywotnością. Ponieważ nogi konstrukcji posiadają dwa solidne nylonowe systemy samoblokujące, rozłożenie namiotu jest dość proste. Zaoszczędzony czas możesz wykorzystać np. na przygotowanie materiałów promocyjnych czy rozplanowanie stanowiska . 
Korzystając z namiotu promo uzyskasz efektowną prezentację, będziesz bardziej elastyczny i mobilny. Dostępne są w kolorach: zielonym, czarnym, białym, beżowym, czerwonym i niebieskim. W oparciu o te kolory można idealnie współgrać z Twoją marką lub otoczeniem.
Z nadrukiem na tym namiocie gwarantujemy 100% sukcesu. Sukces zależy również od szans, z których korzystasz. Biorąc pod uwagę wykorzystanie wszystkich dostępnych informacji, na Twój sukces wpływa również to, jak możesz poprawić swój cel marketingowy. Z nadrukiem na tym namiocie otrzymasz oryginalne rozwiązanie i już na pierwszy rzut oka klient będzie wiedział, w którym sektorze się poruszasz.Nadruk na tym namiocie możliwy jest metodą prasowania lub sublimacji.
Wystarczy, że wyślesz nam wymagany tekst lub logo w wektorze .pdf, .eps i na podstawie dostarczonych danych nasz dział przygotuje dla Ciebie ofertę cenową. Istnieje możliwość nadruku plandeki dachowej, kołnierza i zewnętrznych stron plandek bocznych. Ważne jest, aby podać liczbę i rozmiar wymaganego nadruku. Dane te muszą być podane jasno i rzetelnie w 100% - tak, abyśmy jako producent i klient zrozumieli się nawzajem, ponieważ zgodnie z wprowadzonymi danymi zamowienie zostanie zrealizowane, a Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.