Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namioty rozkładane 2x3m

W cenie: 3 pełne ściany, 8 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 2 597 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot rozkładany

  model Exclusive stalowy w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 60km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne. Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z powłoką PVC. Długa żywotność i doskonała jakość.
 • Konstrukcja: Stalowa nożycowa (1 mm +) z łączeniami śrubowymi, wykonane z wysokogatunkowej stali z samozabezpieczającymi patentami BRIMO na nogach w kształcie sześciokąta.
 • Drogie części z kompozytów nylonowo-polimerowych z dożywotnią gwarancją (natychmiastowa wymiana) o lepszych właściwościach niż połączenia ze stopu i stali.
 • Wymiary złożonego namiotu 155x45x30cm, waga 37kg
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185,195, 205cm.
 • Podłoga namiotu: 195x290cm (5,6 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

Namiot Exclusive 2x3 przeznaczony jest do regularnego użytkowania. Główną rolę odgrywają sześciokątne nogi i stalowa konstrukcja, które zapewniają dużą stabilność namiotu.  
W 100% wodoodporny materiał płachty zapewnia idealne zadaszenie i niezależność od pogody. Płachty są odporne na rozerwanie, dzięki czemu zapewniają długotrwałą radość z namiotu składanego.
Namiot składany 2x3m ma zalety, dzięki czemu znajduje się pomiędzy praktycznymi i szybko składanymi namiotami - dach z regulacją wysokości w pięciu stopniach, łatwy montaż i demontaż w 1 minutę, połączenia śrubowe konstrukcji stalowej - szybka wymiana części, wykonany ze stali z ciemną niebieską powłoką antykorozyjną oraz wodoodporność płachty i trzech ścian bocznych.
Na namioty udzielamy 5 lat gwarancji, przez pierwsze dwa lata bezpłatnie oferujemy części zamienne do konstrukcji. Konstrukcja ze stabilnymi profilami i sześciokątnymi nogami zapewnia większą stabilność w porównaniu do nóg kwadratowych. Konstrukcja wykonana z wysokogatunkowej stali z grubszymi profilami wewnętrznymi 1,1 mm wygląda optycznie na większą i solidniejszą. Noga o średnicy 45 mm (o 1,5 cm szersza od stalowego poprzednika) gwarantuje wytrzymałość i doskonałą stabilność.
Tkanina namiotu 2x3m to grubsza i mocniejsza warstwa PVC, nowością są ulepszone mocowania dachowe na konstrukcji. Boki mocowane są do dachu za pomocą rzepów, które mają szerokość 5 cm i zapewniają stabilną, długotrwałą aplikację.  

Namiot składany 2x3m Exclusive nadaje się nie tylko w słoneczne letnie dni, ale można go używać podczas deszczowych i zimnych nocy. Naszym namiotom odpornym na warunki atmosferyczne ufa wielu klientów, niezależnie od tego, czy jest to sektor gastronomiczny, czy straż pożarna, wykorzystują stoisko podczas różnych wydarzeń.
Namiot Exclusive 2x3m znajdzie swoje zastosowanie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.