Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot rozkładany 2x2m

Za darmo: 8 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 1 297 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot rozkładany

  model Super stalowy do regularnego użytku, w BRIMO używamy go przy wietrze do 50km/h!!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja + 8 śledzi i pokrowiec ochronny (namiot nie zawiera ścian)
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne.Wykonane z bardzo gęstej tkaniny poliestrowej(60%) oraz powłoki PCV(40%) o gramaturze płachty 330g/m2.Nasze plandeki są mocniejsze niż wiele cięższych plandek, które mają tkaninę w 25% i powłokę PVC w 75%,podczas gdy ta warstwa PVC ma krótszą żywotność niż tkanina
 • Konstrukcja: Stalowa nożycowa z połączeniami śrubowymi wykonana z wysokogatunkowej stali ze, samozabezpieczającym patentem BRIMO na nogach.
 • Proszkowa farba konstrukcji: epoksydowo-poliestrowa.
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185, 195, 205cm.
 • Rozmiar po złożeniu 155x25x25cm, waga 20kg.
 • podłoga namiotu: 195x195cm (3,8 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

Namiot rozkładany 2x2m używany jako namiot do sprzedaży ambulatoryjnej, gdzie wymagane jest szybkie rozłożenie i złożenie namiotu. Ma idealne wymiary przeznaczone na targi, imprezy miejskie i kulturalne, gdzie dysponujesz ograniczoną powierzchnią m2. Popularne wśród straganów i sprzedawców. Solidna konstrukcja wytrzymuje wszelkie kaprysy pogody. Namioty składane BRIMO to doskonały partner dla użytkowników, dla których używanie namiotów składanych to codzienność. Wtedy liczy się każda sekunda i oszczędność energii. 
Namioty składane 2x2m można złożyć bez montażu w ciągu kilku sekund. Specjalne patenty BRIMO ułatwiają montaż i demontaż namiotu, dzięki czemu nie musisz już tracić czasu.
Dzięki wodoodpornej płachcie dachowej i bocznym ścianom jesteście chronieni przed deszczem. Ochronę przed słońcem zapewniła powłoka dachu UV oraz wysokiej jakości impregnacja.
Całkowicie stalowa konstrukcja namiotu wykonana jest ze stali stopowej, co gwarantuje długą żywotność namiotu składanego 2x2m.
Równomierne nakładanie farby proszkowej eliminuje ryzyko korozji, a dzięki swojemu składowi jest odporna na ścieranie. Nasz namiot składany przeznaczony jest do codziennego użytku i nie traci swojej funkcjonalności nawet po latach. Namioty nie są przeznaczone do długotrwałego i stałego zadaszenia, takie zastosowanie bezpośrednio skraca żywotność płachty.
Serwis zapewniamy tylko na składane pawilony BRIMO. Darmowe części i serwis na konstrukcje za darmo. Cennik na płachty BRIMO, na zapytanie.