Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot nożycowy 3x3m

Za darmo: 8 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 2 097 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot nożycowy

  model Super stalowy jest przeznaczony do regularnego użytku w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 50km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny. (namiot nie posiada ścian)
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Wykonane z bardzo gęstej tkaniny poliestrowej(60%) oraz powłoki PCV(40%) o gramaturze płachty 330g/m2.Nasze plandeki są mocniejsze niż wiele cięższych plandek, które mają tkaninę w 25% i powłokę PVC w 75%,podczas gdy ta warstwa PVC ma krótszą żywotność niż tkanina
 • Konstrukcja: Stalowa nożycowa z połączeniami śrubowymi wykonana z wysokogatunkowej stali ze, samozabezpieczającym patentem BRIMO na nogach.
 • Proszkowa farba konstrukcji: epoksydowo-poliestrowa.
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185, 195, 205cm.
 • Rozmiar po złożeniu 155x25x25cm, waga 28kg.
 • podłoga namiotu: 290x290cm (8,4 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

Nawet na pustej powierzchni trawnikowej możecie w ciagu chwili błyskawicznie stworzyć romantyczne i eleganckie miejsce. Namiot nożycowy to idealny wybór do organizacji przyjęć w ogrodzie lub imprez towarzyskich. Namioty nożycowe są bardzo popularne z wielu praktycznych powodów. Możecie rozprowadzić przyjemny cień nad gośćmi bez skomplikowanych przygotowań, a jednocześnie zagwarantujecie przyjemne miejsce podczas ochłodzenia lub deszczu. W namiotach nożycowych zastosowano niezwykle mocną i stabilną konstrukcję, która wraz z solidną tkaniną jest odporna na promieniowanie UV, ale także deszcz czy silny wiatr. Namiot składany nożycowy można wykorzystać również jako piękny namiot weselny, z wystarczającą ilością miejsca na przygotowanie i ofertę poczęstunku, odpoczynek klientów czy miejsce ceremonii. Mogą również służyć jako namioty promocyjne do prezentacji firmy.
System BRIMO ułatwia rozkładanie dzięki automatycznemu zabezpieczeniu konstrukcji. Złożenie namiotu nożycowego 3x3m staje się prostsze, konstrukcja odblokowywana jest lekkim pociągnięciem do siebie. Jeszcze szybciej i bez wysiłku !!! Rzep zastosowany na dachu i ścianach na całym obwodzie zapewni komfort jak w domu.
Tkanina o dużej gęstości z impregnowanym wykończeniem zapewnia wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Ochrona UV w połączeniu z wysokiej jakości materiałami tekstylnymi gwarantuje trwałość koloru.
Całkowicie stalowa konstrukcja nożycowa wykonana ze stali stopowej gwarantuje długą żywotność przy niższej wadze namiotu nożycowego. 
Ekologiczny proces elektrostatycznego nakładania farby proszkowej zapobiega korozji i jest odporny na ścieranie. Namioty nie są przeznaczone do długotrwałego i stałego zadaszenia, takie zastosowanie bezpośrednio skraca żywotność płachty.
Serwis zapewniamy tylko na namioty nożycowe BRIMO. Darmowe części i serwis na konstrukcje za darmo. Części zamienne do płacht BRIMO, cennik na zapytanie.