Blog: Namioty handlowe na jarmark

Namioty handlowe na jarmark

29.04.2018 · Administrátor

Targi to magiczne miejsca, które naprawdę żyje. Bogaty wybór namiotów, gwarantowana satysfakcja

Jarmarki i targi to miejsca, które pulsują szczególnym rytmem. Są pełne entuzjastycznych ludzi, którzy chcą oferować i sprzedawać swoje wspaniałe produkty. Ich towary mają dla nich ogromne znaczenie i często mają z nimi bardzo osobisty związek. Sprzedawcy często spędzają na handlu prawie cały dzień.

Stwórz punkt sprzedaży z namiotem handlowym.

W tym celu bardzo ważne jest dobre miejsce, który może zapewnić tylko dobry, stabilny namiot handlowy na jarmark . Oferujemy dwa rodzaje konstrukcji stalowych i aluminiowych. Wymiary konstrukcji wahają się od 2x2m do 4x8m. Sprzedawcy zazwyczaj preferują stragany o mniejszej powierzchni, ponieważ czynsz płacony jest za m2. Namiot możesz dostosować do asortymentu lub kolorystyki swojej firmy. Możesz wybrać swój namiot spośród 8 różnych kolorów. Konstrukcja stalowa malowana powierzchniowo farbą proszkową działa jako zabezpieczenie antykorozyjne. Grubość profilu wewnętrznego wynosi od 0,8 <4 mm. Aluminiowa konstrukcja jest lżejsza od stalowych. Aluminium jest naturalnie odporne na korozję. Grubość profili wewnętrznych wynosi od 1,2 mm <7 mm.

Ochroni Was i Wasz towar

Namioty handlowe na jarmark to obszary, które mają chronić przez cały czas przed nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi.Płachty namiotów są w 100% wodoodporne, co zapewni Ci komfort i pewną wygodę. W przypadku nieprzyjemnego wiatru namiot można częściowo zamknąć za pomocą ścian bocznych. Trzy pełne ściany boczne są częścią pakietu każdego namiotu. Możesz również całkowicie zamknąć namiot kupując czwartą ścianę, która jest wzbogacona o drzwi zamykane na zamek błyskawiczny. Czy w namiocie przygotowujesz tradycyjne smaczne potrawy i napoje? Zadbaj o swoich klientów, tworząc centrum sprzedaży. Ustaw kolejny namiot przed stoiskiem sprzedaży. Możesz go wyposażyć w składane meble LIFETIME, które znajdziesz w naszej ofercie. Twoi klienci docenią przyjemne otoczenie, które dla nich stworzysz. 

Jarmarki nie kończą sie w biały dzień

Czy znasz problem polegający na tym, że nie masz wolnego gniazdka elektrycznego? Oświetlenie Twojego namiotu nigdy nie było łatwiejsze. W naszej ofercie znajdziesz oświetlenie LED z wbudowanym akumulatorem. Bezprzewodowe przenośne światło można przymocować do namiotu za pomocą magnesu. Jeśli żywotność światła LED straci moc po latach użytkowania, podłącz lampę do POWER BANKU.

Ruch na jarmarku zaczął pulsować, teraz przyszedł czas na szybkie i łatwe rozbicie namiotu i zaprezentowanie oferowanych produktów czy usług.

Udostępnij na Facebooku