Blog: Namioty imprezowe - promocyjne

Namioty imprezowe - promocyjne

31.03.2018 · Administrátor

Daj swoim produktom i usługom szansę zabłysnąć.

Rynki i targi służą do zaprezentowania Twojej firmy, wypromowania Twojego produktu i wzbudzenia nim zainteresowania. Więc wszystko, co musisz zrobić, to zwrócić na siebie uwagę. Skupisz się na nim z całą energią, przygotujesz wszystkie ważne materiały, pomoce i produkty. Jak mówią, towary muszą się sprzedać. 

Solidny stalowy promocyjny namiot imprezowy zaoferuje Ci fundament w postaci schronienia. Teraz wszystko jest w Twoich rękach. Prezentacja Twojej firmy pod namiotem reklamowym na pewno zakończy się sukcesem. Wiesz dobrze, przygotowując się do prezentacji na targach, ile czasu to zajmie. Dzięki systemowi nożycowemu złożenie namiotu zajmuje kilka sekund bez użycia narzędzi. Konstrukcje namiotów zostały opracowane tak, aby można je było rozłożyć w ciągu kilku sekund. Konstrukcje namiotów są poddane obróbce, są odporne na korozję. Zdecydowanie nie zamierzasz niczego lekceważyć. Podstawą powinno być bezpieczne i wystarczająco obszerne miejsce, aby nic nie zamokło. Nic tak jak ulewa nie powinno zniweczyć twoich zamiarów. Płachty są w 100% wodoodporne. Możesz dostosować płachty boczne do swoich upodobań. Namiot może być całkowicie lub częściowo zamknięty. Namioty promocyjne będą punktem odniesienia dla Ciebie, gości i towarów. W razie potrzeby zapewnisz sobie również wystarczającą prywatność, aby prezentacja i sprzedaż odbywały się dokładnie według Twoich pomysłów.


Sam namiot imprezowy może promować Twoją firme.


Firma Brimo świadczy również usługi. Jest to usługa polegająca na robieniu nadruków na namiotach. Możesz zharmonizować projekt, kolorystykę według swojej wyobraźni lub firmy. Wyróżnij się od reszty ekskluzywnym, niepowtarzalnym namiotem. Drukowanie można wykonać na dwa sposoby. Pierwsza metoda to druk sublimacyjny. Jest to bardziej wymagająca forma nadruku, gdyż jest to nadruk całopowierzchniowy namiotu. Czas wykonania tego wydruku to 2-3 tygodnie. Nadruki metodą sublimacji wykonujemy tylko na namiotach o konstrukcji aluminiowej. 

Kolejną metodą nadruku jest technika prasowania. Używany do mniej złożonych logo, tytułów. Folia flex jest prasowana bezpośrednio na tkaninie namiotu. Czas przygotowania do druku tą metodą to 2/3 dni robocze w zależności od stopnia skomplikowania zamówienia. 

Docieraj do jak największej liczby osób. Namiot imprezowy będzie doskonałym narzędziem promocyjnym. Możesz go stworzyć według własnych pomysłów.Udostępnij na Facebooku