Blog: Namioty promocyjne

Namioty promocyjne

14.03.2018 · Administrátor

Solidne i reprezentatywne miejsce na Twoją reklamę. Możliwość nadruku, szybka dostawa, 5 lat gwarancji, doskonała jakość i stabilność

Namiot promocyjny to doskonałe narzędzie reklamowe do prezentacji firmy.Wysokiej jakości i łatwo rozkładany namiot zapewni Ci w krótkim czasie przygotować wszystko, aby przyciągnąć klientów. 

Doskonałe miejsce to podstawa

Przygotowanie idealnego miejsca na prezentację marki czy firmy zajmuje dużo czasu. Składając namiot promocyjny w krótkim czasie zaoszczędzisz czas i przygotujesz wnętrze swojego namiotu promocyjnego. Idealną prezentację uzyskasz, jeśli stworzysz idealne miejsce dla klientów. Płachty namiotów wykonane są z wodoodpornego materiału, nie musisz martwić się o złą pogodę. Namioty promocyjne można częściowo lub całkowicie zamknąć za pomocą ścian bocznych. Zapewni to prywatność podczas rozmów biznesowych. Czwarta ściana namiotu dostępna jest we wszystkich kolorach i rozmiarach. Opakowanie namiotu zawiera płachtę dachową, trzy pełne ściany boczne, konstrukcję namiotu, kołki mocujące namiot. 

Szybko i efektywnie

Dzięki systemowi nożyc rozstawisz namiot w minutę, bez pomocy narzędzi. Konstrukcje stalowe są poddawane obróbce powierzchniowej poprzez naniesienie farby proszkowej, która chroni metal przed korozją. Wzmocniliśmy konstrukcje namiotów zwiększając grubość profili wewnętrznych. Konstrukcje aluminiowe to najwyższa jakość, jaką oferujemy naszym klientom. To konstrukcja o bezkonkurencyjnej wadze.

Dobra reklama pomoże Ci być widocznym sa 

Chcesz zamówić wyjątkowy namiot promocyjny? Nadruk na namiotach to doskonały baner reklamowy. Wykonamy nadruk według Twojej wyobraźni. Druk realizujemy na dwa sposoby. Pierwsza metoda to naprasowanki. Ta technika nadaje się do drukowania prostszego logo, napisu. Możesz wybrać kolor logo, napisu, reklamy z bogatej palety kolorystycznej. Czas nadruku techniką prasowania to 2/3 dni. Druga metoda to sublimacja. Dzięki sublimacji możemy zrobić nadruk na całej powierzchni namiotu z podanym logo, zdjęciem, motywem. Czas druku to 2/3 tygodnie. 

Namiot będziecie używać codziennie? Nie ma znaczenia, namioty promocyjne są przeznaczone do codziennego użytku. Zamów namiot z oryginalnym nadrukiem i wyróżnij się wśród wystawców. 


Udostępnij na Facebooku