Blog: Namioty sprzedażowe ambulatoryjne

Namioty sprzedażowe ambulatoryjne

21.02.2018 · Administrátor

Namioty sprzedażowe ambulatoryjne - Twoje wsparcie sprzedaży wszędzie tam, gdzie możesz to sobie wyobrazić.

Słowo ambulancja kojarzy się z pierwszą pomocą. I to jest dokładnie to, do czego służą nasze namioty.

Stanowiska sprzedażowy ambulatoryjnej, dzięki swojej praktyczności i łatwemu montażowi, stają się nieodzownym towarzyszem wielu wydarzeń. Stanowisko sprzedaży ambulatoryjnej możesz po prostu przenieść w wybrane miejsce i postawić w mgnieniu oka. Ta pierwsza pomoc całkowicie bezboleśnie załatwi Twoje problemy.Z jego wykorzystania korzystacie w chwilach, gdy boicie się szybko zmieniających się warunków pogodowych i musicie znacznie szybciej rozwiązać sytuację.

Składany i łatwo rozkładający się namiot sprzedaży ambulatoryjnej rozwiąże Twój problem. Potrzebujesz szybko przygotować miejsce na piknik lub zwiększyć przestrzeń na przyjęcie?Namiotowa pierwsza pomoc działa zawsze, gdy jej potrzebujesz.. 

Ogrodnicy i rolnicy mogą poprawić swój budżet, sprzedając nadprodukcję. Mogą sprzedawać go w domu bezpośrednio konsumentom. Muszą stworzyć pewne miejsce dla takiej sprzedaży. Namioty sprzedażowe składane do sprzedaży ambulatoryjnej z podwórka to idealne rozwiązanie do szybkiego i taniego stworzenia zadaszonego miejsca do sprzedaży.


Miejsce dla Twoich produktów 


Produkty należy przykryć namiotem, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu z promieniami słonecznymi lub deszczem na towar. Płachty namiotów są w 100% wodoodporne. Zapewniają ochronę podczas upalnych letnich dni, tworzą przyjemny chłód, który jako sprzedawca docenisz. Płachty namiotów aluminiowych wykonane są z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford pokrytej impregnatem poliuretanowym. Długa żywotność płacht to jedna z charakterystycznych cech namiotów aluminiowych.


Docieraj do potencjalnych klientów za pomocą reklam


Sprzedaż ambulatoryjna kończy się sukcesem, jeśli dotrzesz do wystarczającej liczby potencjalnych klientów. Ważne jest, aby Twój namiot imprezowy był dobrze widoczny z daleka, im bardziej zróżnicowany, tym lepiej, aby klienci mieli możliwość zareagowania na czas i zatrzymania się w Twoim miejscu. Oferujemy usługi poligraficzne. Na namiocie nadrukujemy logo, tekst i zdjęcie przesłane do Ciebie. Stwórz wyjątkowe stoisko i dotrzyj do potencjalnych klientów. Możesz stłumić namiot na dwa sposoby. Pierwszym jest użycie folii do prasowania. Ta technika jest odpowiednia do drukowania bezpretensjonalnych logo, tytułów i tym podobnych. Jeśli chcesz stłumić namiot na całej powierzchni, nie stanowi to problemu. Możemy zastosować technikę sublimacji do stłumienia namiotu według Państwa wyobraźni. Nie ma ograniczeń dla wyobraźni. Czas wykonania namiotu to 2/3 tygodnie. Promuj swoje produkty, oferowane towary. 

 

Przestrzeń sprzedażowa w kilka sekund


Dzięki systemowi nożyc rozłożenie namiotu w kilka sekund bez użycia narzędzi. Namiot musi być odpowiednio zakotwiczony, nawet przy dobrej pogodzie. Prawidłowe zakotwiczenie oznacza użycie kołków kotwiczących, które są częścią każdego namiotu. W przypadku rozłożenia namiotu na betonowej powierzchni zalecamy zakup worków obciążających. Worki wypełnione są piaskiem lub żwirem, po napełnieniu ich waga wynosi 14 kg. Mocowane są do nóg namiotu za pomocą rzepów. 


Najlepszym wyborem są namioty BRIMO, które charakteryzują się korzystnym stosunkiem ceny do jakości, wytrzymują nawet silniejsze wiatry i są stabilne. Można je również zakotwiczyć na niestabilnym terenie. Oferują szeroką gamę rozmiarów i kolorów dla każdego rolnika, aby mógł wybrać najlepszy według własnego gustu.

Udostępnij na Facebooku