Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Pawilon 3x3m

W cenie: 3 pełne ściany, 8 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 3 097 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
 • Pawilon 3x3m

  model exclusive stalowy w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 60km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne. Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z powłoką PVC. Długa żywotność i doskonała jakość.
 • Konstrukcja: Stalowa nożycowa (1 mm +) z łączeniami śrubowymi, wykonane z wysokogatunkowej stali z samozabezpieczającymi patentami BRIMO na nogach w kształcie sześciokąta.
 • Drogie części z kompozytów nylonowo-polimerowych z dożywotnią gwarancją (natychmiastowa wymiana) o lepszych właściwościach niż połączenia ze stopu i stali.
 • Wymiary złożonego namiotu 155x30x30cm, waga 38kg
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185,195, 205cm.
 • Podłoga namiotu: 290x290cm (8,4 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

Pawilon Exclusive Profesionalny 3x3m został poddany indywidualnej rozbudowie. Dokładnie przemyśleliśmy wybór materiału płacht oraz konstrukcji i skupiliśmy się na możliwościach a także rozmieszczaniu w ekstremalnych warunkach w środowisku zewnętrznym. Gwarantujemy absolutną jakość tego produktu.  
Sześciokątna stalowa konstrukcja jest niezwykle wytrzymała. Ogólnie rzecz biorąc, im więcej krawędzi ma noga, tym bardziej stabilny jest namiot. Konstrukcje z sześciokątnymi nogami przeznaczone są do częstego użytkowania. Szybkość montażu lub demontażu namiotu oraz łatwy transport to zalety, które oferuje Wam profesjonalny namiot 3x3m. Sześciokątne nogi namiotu o średnicy 45 mm i grubości ścianki 1,1 mm zapewniają idealny stopień mobilności i stabilności.
Dachowa płachta i panele boczne są w 100% wodoodporne nawet podczas ulewnego deszczu. Zastosowano wysokiej jakości materiały, płachta ma klejone łączenia, a światło nie prześwituje przez tkaninę, dzięki czemu posiada doskonałe właściwości zaciemniające.
Profesjonalne pawilony są bardzo odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki praktycznym testom i różnym symulacjom komputerowym pawilon ma opór wiatru do 55 km / h. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu wiemy, że pogoda nie zawsze pokrywa się z prognozą i przez to pozostaje nieprzewidywalna.
Dzięki zdejmowanym ścianom możecie dostosować namiot do Waszych pomysłów i nie musicie martwić się nieprzewidywalnymi burzami. W wyniku zmian klimatycznych burze stają się coraz poważniejsze. Dlatego w centrum zainteresowania organizatorów imprez zewnętrznych napotykamy kwestię odporności na wiatr oraz jakości zastosowanych elementów namiotu.  

Wodoodporne pawilony 3x3m są niezawodnym towarzyszem o każdej porze roku,a to dzięki swoim użytecznym właściwościom i solidnej konstrukcji.
Możliwości zastosowania są nieograniczone. Pawilon Exclusive możecie wykorzystać do zaprezentowania swojej firmy. Namioty można zadrukować indywidualnie. Namioty BRIMO Exclusive zdobędą Waszą przychylność.