Blog: Reprezentacyjny namiot promocyjny

Reprezentacyjny namiot promocyjny

15.11.2018 · Administrátor

Szybkie rozkładanie, przykujcię uwagę namiotem. Oferujemy przystępne ceny, szybką dostawę. Bądź oryginalny!

Namiot promocyjny to najlepszy wybór przy organizacji każdego wydarzenia. Targi to jedno z miejsc, w których powinniśmy działać jako firma. Jak dobrze wiemy, pierwszego wrażenia nie zrobimy po raz drugi. Aby osiągnąć ten cel, jest do tego przeznaczony  Namiot promocyjny.  Charakteryzuje się prostym i szybkim rozkładaniem i profesjonalnym wyglądem. Lekka, sześciokątna konstrukcja aluminiowa to propozycja dla tych, którzy szukają wyższej klasy i chcą przygotować dla swoich klientów niezapomniane wrażenia. Jeśli potrzebujesz zakotwiczyć namiot, możemy zapewnić Ci szpilki kotwiące lub torby obciążające. Możesz liczyć na 5-letnią gwarancję. Wymiary namiotów 3x3m, 3x4,5m, 3x6m, 4x6m i 4x8m spełniają wszystkie wymagania. Wodoodporne ściany namiotu to rzecz oczywista. 

Nadruk na namiocie


Idealnym rozwiązaniem jest nadruk namiotu szytego na miarę. Stwórz wyjątkowe chwile dzięki profesjonalnemu i wysokiej jakości drukowi promocji. Istnieje możliwość wykonania nadruku metodą prasowania lub druku sublimacyjnego. Jednak głównym celem jest zwrócenie uwagi. Poprzez  fachowe doradztwo przygotujemy dla Ciebie ofertę cenową, którą jako klient zaakceptujesz lub dostosujemy ją do Twoich możliwości i możemy przystąpić do realizacji Twoich życzeń. Oczywiście nadruk po ostatecznym dopasowaniu musi przejść proces kontroli naszego profesjonalnego działu. Nawet w tym przypadku nasi pracownicy chętnie Ci pomogą.

Firma BRIMO oferuje Państwu wysokiej jakości namioty reklamowe z nadrukiem. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, nasz zespół jest tutaj, aby zrealizować Twoje pomysły.


Udostępnij na Facebooku