PROMOCJA -33%

Pawilon rozkładany 3x6m

Gratis: 3 pełne ściany + 12 szpilek + torba na płachty oraz torba na konstrukcje

Serwis na konstrukcje za darmo. Namiot postawicie już za 40 sekund!

W czasie 5-letniej gwarancji możecie sobie u nas wyklejić namiot reklamami w dowolnym momencie!

Transport

Zamówienia przyjęte do godziny 12:00 wysyłamy od razu przewidywany termin dostawy 2 pracowne dni


4 523.79 PLN Zaoszczędzisz: 1 494.79 PLN 3 029 PLN Cena zawiera VAT
 • Pawilon rozkładany

  model Ekskluzywny aluminiowy w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 55km / h !!!
 • Opakowanie: 100% wodoodporny dach i 3 osobno zdejmowane ściany zapinane na zamek błyskawiczny, konstrukcja + 12 kołków rozporowych, torba na płachty i torba na konstrukcje w zestawie!
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne. Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z impregnowaną powłoką poliuretanową. Długa żywotność!
 • Konstrukcja: Nożyce aluminiowe (1,2 mm +) z połączeniami śrubowymi z wysokiej jakości anodowanego aluminium z samoblokującymi patentami BRIMO na sześciokątnych nogach.
 • Wymiary złożonego namiotu 155x50x30cm, waga 57kg
 • Drogie części z kompozytów nylonowo-polimerowych z dożywotnią gwarancją (natychmiastowa wymiana) o lepszych właściwościach niż połączenia stopowe.
 • Regulacja sufitu: 2 możliwe wysokości 195, 207cm.
 • podłoga namiotu: 300x600cm (18 m²)
 • Gwarancja 5 lat

Jeśli potrzebujecie dostateczną ilość miejsca na ekspozycję swoich produktów lub chcecie wziąć udział w imprezie sprzedażowej Ekskluzywny aluminiowy sześciokąt 3 x 6 m, docenią profesjonaliści, którym zależy na wystarczającym komforcie. Ten namiot imprezowy pozwoli spełnić wasze marzenia. Łatwo się rozkłada, wyróżnia się niską wagą i jest stabilny.

Konstrukcja z dachem z 3 pełnymi ścianami i 12 kołkami rozporowymi.

Ekskluzywny aluminiowy sześciokąt 3 x 6 m znajdzie swoje miejsce podczas różnego rodzaju pokazów, sprzedaży i ekspozycji towarów. Zapewni wystarczająco dużo miejsca dla towarów i klientów.

Składany pawilon wytrzymuje krótkotrwałe burze i silne wiatry do 60 km / h.

Materiał jest pokryty powłoką poliuretanową, a tkanina jest całkowicie wodoodporna. Jej zaletą jest długa żywotność. Namioty Ekskluzywne aluminiowe sześciokątne 3 x 3 m znane są z łatwej manipulacji, głównie dzięki przykręcanej konstrukcji nożycowej. Wewnętrzna grubość konstrukcji sześciokątnej wykonanej z wysokogatunkowego aluminium wynosi Ø 1,2 mm - to powód dobrej stabilności i wytrzymałości. Wszystkie nogi mają dwa bardzo mocne nylonowe systemy samozaciskowe, dzięki czemu łatwo się rozkładają. Połączenia śrubowe umożliwiają łatwą wymianę.

Łatwość czyszczenia i odporność na zabrudzenia przyczynia się do popularności tej wodoodpornej impregnowanej tkaniny z warstwą poliuretanu.

Niska waga namiotu zapewnia dobrą manipulacje .

Części zamienne do konstrukcji można zamówić bezpłatnie przez pierwsze 2 lata od 5-letniej przedłużonej gwarancji.

Ekskluzywny aluminiowy sześciokąt 3 x 6 m doskonale nadaje się do nadruku sublimacyjnego.

Pawilony rozkładane możecie dostosować do swoich potrzeb. Możecie użyć tylko dach, połączyć ze sobą trzy boki na rzep wraz z dachem oraz klasyczny zamek błyskawiczny i stworzycie stronę zawietrzną. Alternatywnie, dla większej prywatności lub ze względów praktycznych, do namiotu dodasz czwartą ścianę i całkowicie zamkniesz pomieszczenie. Skorzystajcie z komfortu w razie potrzeby.