Blog: Składany stół na firmowe spotkania

Składany stół na firmowe spotkania

09.12.2018 · Administrátor

Stoły składane - elastyczne, szybkie rozkładanie bez montażu i praktyczne dzięki łatwemu transportowi w walizce. Prosta, a jednocześnie bardzo stabilna konstrukcja. Po złożeniu są łatwe do przenoszenia, lekkie i pozwalają na układanie większej liczby sztuk w stos.

Obecnie każda firma organizuje dla swoich pracowników przyjęcie bożonarodzeniowe we własnym lokalu lub w przyjemnej restauracji. Niezależnie od tego, czy planujesz firmową imprezę bożonarodzeniową, czy dużą imprezę sylwestrową, teraz jest czas, aby pomyśleć o wszystkim, czego potrzebujesz, aby zorganizować uroczystość. Decydując się na świętowanie w siedzibie firmy, będziesz potrzebować przede wszystkim odpowiedniej ilości stołów i krzeseł dla gości, odpowiednich stolików na candy bar i bufety, czy stołów barowych. Będziesz musiał zamówić świąteczne menu, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, desery i owoce. Warto również pomyśleć o drobnych prezentach dla pracowników, którzy ciężko pracują pod Twoim kierownictwem przez cały rok.

Jak prowidłowo wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz idealne składane stoły, krzesła, ławki i stoły barowe, które doskonale sprawdzą się na efektownej imprezie firmowej. Są lekkie, mają elegancki wygląd i są montowane bardzo szybko i łatwo. Po złożeniu zajmują niewiele miejsca i nadają się do częstej obsługi. Stoły składane są solidne i bardzo stabilne. Wykonane są z połączenia stalowej ramy nośnej i bardzo odpornego na promieniowanie UV polietylenu (HDPE). Stoły dostępne są w trzech różnych rozmiarach: 152x70 cm, 183x775 cm i 244x75 cm. Elegancka biała powierzchnia deski jest idealna do zdobienia różnych stylów i kombinacji kolorystycznych. Stoły wykonane z wysokiej jakości polietylenu są mocniejsze, lżejsze i trwalsze niż drewno. Są idealnym rozwiązaniem do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Składany stół posiada solidną stalową konstrukcję, co pozwala na bezpieczne i bezproblemowe użytkowanie nawet przy dużej liczbie gości. Nogi wykonane są ze stali, a po złożeniu składane w plastikową płytę. Solidna stalowa rama jest zabezpieczona powłoką proszkową i stanowi doskonałą podstawę dla stołu. Zaletą jest również możliwość prostej konserwacji, w tym możliwość aplikacji środka dezynfekującego na powierzchnie. Biały kolor doskonale komponuje się z otaczającym krajobrazem, nie powoduje uciążliwości. Łatwa do mycia powierzchnia i szybkie składanie mebli pomogą skrócić sprzątanie po każdym wydarzeniu. Składany stół jest składany na pół i noszony jako teczka, dzięki czemu jest łatwy do przenoszenia i nadaje się na pikniki lub imprezy gastronomiczne na świeżym powietrzu. Mebel jest bardzo wytrzymały, ma dużą nośność i nadaje się do częstych manipulacji, dzięki czemu jest doskonałym pomocnikiem w każdej firmie. 

Stoły składane z naszej oferty posiadają doskonałe właściwości:

  •  Są elastyczne, szybkie w montażu i praktyczne dzięki łatwemu transportowi w walizce.
  •  grubość blatu - 15mm i krawędź wzmacniająca 38mm.
  •  nośność do 350 kg, dzięki czemu jest również używany w produkcji do pracy z cięższym towarem.         

Do stołów można dokupić składane krzesła. Ich wygląd pasuje do każdego otoczenia, są łatwe do złożenia i przenośne. Krzesła są odporne na warunki atmosferyczne. Tworzywa sztuczne pod wpływem słońca nie zmieniają swojego koloru ani trwałości, nadają się do wnętrz jak i na zewnątrz. Dzięki nim możesz szybko i łatwo zabezpieczyć wystarczająco dużo miejsca nawet podczas niespodziewanej wizyty. Swoim designem pasują do stołów, tworząc przyjemną całość na różne okazje. Stoły barowe pomogą uzupełnić przestrzeń do serwowania drinków powitalnych, innych drinków czy dań z serów i owoców. Po zabezpieczeniu odpowiednich mebli będziesz miał mnóstwo czasu na dekorację, prezenty, dobór odpowiedniej muzyki ... i można rozpocząć świętowanie!

Udostępnij na Facebooku